Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA   Koszyk 0 0,00 zł

Filmy szkoleniowe

      Filmy szkoleniowe

Dlaczego warto wybrać szkołę uczącą zawodu

Jakie są „za” i „przeciw” nauki w szkole zawodowej. Czym charakteryzują się dobre szkoły zawodowe. Dlaczego warto uczyć się w szkole zawodowej?...

Teraz, gdy kończysz gimnazjum, to moment podjęcia decyzji, która może wpłynąć na resztę Twojego życia. To wstęp do dorosłości. To do jakiej szkoły pójdziesz, zadecyduje o tym jak długo będziesz się uczyć, kiedy się usamodzielnisz, jaki zawód będziesz wykonywał w przyszłości. Możliwości masz wiele. Różnice w każdym rodzaju szkół są dosyć znaczne. Dla kogo więc liceum, technikum a dla kogo szkoła zawodowa? 

Tematyka filmu: 
Jakie są „za” i „przeciw” wyboru liceum, technikum i szkoły zawodowej? Dlaczego warto uczyć się w szkole zawodowej? Szkodliwe stereotypy na temat zawodówek. Jak wybrać odpowiednią szkołę zawodową dla siebie? Czym charakteryzują się dobre szkoły zawodowe. 

Czas trwania filmu: 23 minuty

Cena netto:199,00 zł

Cena brutto:244,77 zł

Fragment filmu:

https://youtu.be/5q-DS9NAHEU?showinfo=0&rel=0&color=white
https://youtu.be/p6UWNNbxseI?showinfo=0&rel=0&color=white

Kontakt

Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA

B. Chrzanowskiego 10 lok. 6
80-278 Gdańsk

 +58 341 12 90

 synergia@synergia.com.pl

Prawa Autorskie

Wszystkie prawa producenta oraz prawa autorskie do nagrań utworów zastrzeżone! Powielanie, wynajmowanie, wypożyczanie, wykorzystywanie materiałów do wykonań publicznych i nagrań RTV bez zezwolenia ZABRONIONE.

Zakupione materiały mogą być wykorzystywane do szkolenia pracowników własnych lub uczestników szkoleń organizowanych przez nabywcę filmów.

Dostawa i płatności

Zamówienie w naszym sklepie wyślemy w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia na NASZ KOSZT Pocztą Polską priorytetem lub w dniu następnym firmą kurierską na koszt klienta.

Realizujemy zamówienia finansowane m. in. z projektów