Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA   Koszyk 0 0,00 zł

Filmy szkoleniowe

      Filmy szkoleniowe

Bestseller

Kompetencje miękkie czyli co pracodawcy cenią najbardziej

Poznaj pięć najbardziej cenionych przez pracodawców kompetencji. Ich znajomość to klucz do Twojej kariery...

Kompetencje zawodowe, tak zwane kompetencje miękkie, to wiedza, postawa oraz umiejętności pozwalające wykonywać zadania zawodowe na oczekiwanym poziomie. Różne stanowiska pracy wymagają różnych kompetencji. O niektórych można powiedzieć, że są szczególnie cenione przez pracodawców. Właśnie o pięciu najbardziej poszukiwanych jest ten film. 
„Kompetencje miękkie” to film prezentujący najbardziej typowe sytuacje między pracodawcą a praktykantem czy stażystą. To omówienie najczęściej popełnianych przez pracowników błędów. To porady na temat kształtowania w sobie cech dobrego pracownika i pomoc w przygotowaniu się do pierwszej pracy. Sceny z udziałem zawodowych aktorów. Fachowy, naukowy komentarz. Praktyczne porady. Praktykancie! Stażysto! Przekonaj do siebie pracodawcę. Poznaj swoje kompetencje miękkie. 
 

Tematyka filmu: 
Kwalifikacje i kompetencje, różnice i ich znaczenie w wykonywanej pracy. Czym się przejawiają, jak unikać błędów, jak rozwijać w sobie poszczególne kompetencje. 

• komunikowanie się i współdziałanie, 
• planowanie i organizowanie, 
• adaptowanie się do zmian i radzenie sobie ze stresem, 
• analizowanie sytuacji i generowanie rozwiązań, 
• nastawienie na działanie i dążenie do rezultatu. W filmie wystąpili: Mariusz Żarnecki, Agata Bykowska, Anna Kaszuba, Piotr Witkowski, Piotr Biedroń
Czas trwania filmu: 48 minut

Cena netto:274,00 zł

Cena brutto:337,02 zł

Fragment filmu:

https://youtu.be/L9sv2M4RXz8?showinfo=0&rel=0&color=white
https://youtu.be/fk5AL5QRCbI?showinfo=0&rel=0&color=white

ZOBACZ TAKŻE

Kontakt

Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA

B. Chrzanowskiego 10 lok. 6
80-278 Gdańsk

 58 341 12 90

 synergia@synergia.com.pl

Prawa Autorskie

Wszystkie prawa producenta oraz prawa autorskie do nagrań utworów zastrzeżone! Powielanie, wynajmowanie, wypożyczanie, wykorzystywanie materiałów do wykonań publicznych i nagrań RTV bez zezwolenia ZABRONIONE.

Zakupione materiały mogą być wykorzystywane do szkolenia pracowników własnych lub uczestników szkoleń organizowanych przez nabywcę filmów.

Dostawa i płatności

Zamówienie w naszym sklepie wyślemy w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia na NASZ KOSZT Pocztą Polską priorytetem lub w dniu następnym firmą kurierską na koszt klienta.

Realizujemy zamówienia finansowane m. in. z projektów